GreenSwitch past mooi binnen onze duurzame aanpak

20-03-2023

GreenSwitch® Original is een 2-0-7-formule, puur en transparant voor hightech fertigatie in kassen en open velden. Het wordt geproduceerd in de fabriek van Van Iperen in Nederland volgens een beproefd productieproces met een bijna nul-koolstofvoetafdruk, gecertificeerd door de SNK (Stichting Nationale Koolstofmarkt) in overeenstemming met het Akkoord van Parijs (COP 21). Het GreenSwitch-proces, gebaseerd op Pure Green Agriculture Technology, is een circulair proces dat bijdraagt aan het herstel van de stikstofcyclus door stikstof uit mest te upcyclen tot een kristalheldere nitraatmeststof. 

GreenSwitch® Original is een 2 - 0 - 7 formulering, zuiver en transparant voor hightech fertigatie in kassen en open veld. Het wordt geproduceerd in de van Iperen fabriek in Nederland met behulp van een bewezen bijna nul CO2-voetafdruk productieproces, gecertificeerd door de SNK (Stichting Nationale Koolstofmarkt) volgens de overeenkomst van Parijs (COP 21). Het GreenSwitch-proces, gebaseerd op Pure Green Agriculture Technology, is een circulair proces dat bijdraagt aan het herstel van de stikstofkringloop door de stikstof uit mest te upcyclen naar een kristalheldere nitraatmeststof. 

Meer nieuwtjes

Website

Demo Project Plantgoed en Fieldtrip Delphy

05-01-2026

Op 9 januari 2026 vindt bij Van der Avoird Trayplant een georganiseerde excursie plaats, waarin onderdelen van het Europese project PlantGoed worden toegelicht. Deze dag wordt gecombineerd met een fieldtrip van Delphy, waarbij de verschillende productiefaciliteiten en teelttechnieken van Van der Avoird Trayplant worden gepresenteerd. 

Het Europese project PlantGoed is een Interreg-project (Vlaanderen–Nederland) dat zich richt op de ontwikkeling van innovatieve en duurzame oplossingen voor de jaarronde productie van zachtfruit, zoals aardbeien en frambozen. Centraal staat het verbeteren en verfijnen van op maat gemaakte plantgoed-opkweektechnieken. Het project heeft als doel de efficiëntie en duurzaamheid binnen de zachtfruitsector te vergroten door middel van systeeminnovatie, met een sterke focus op lokale en regionale samenwerking tussen onderzoek, telers en andere ketenpartners.

20251023 190939

NED Klantenavond

23-10-2025

Op donderdag 23 oktober hebben NED Personeel en v.d. Avoird Trayplant samen een kennisevent georganiseerd met als thema 'Het nieuwe uitzenden' van 1 januari 2026.

© 2025 Van der Avoird Trayplant